Naše Realizace 

Ukázky námi realizovaných zakázek

Kompletní dodávka elektromontážních prací a materiálu a materiálu na stavbu nového obchodního centra ve Šturovo,SK. Na této stavbě jsme byli generální dodavatel.

Tažení kabeláže pro budoucí stanice nabíjení elektromobilů. Po trasy byli vybudovány šachty pro možnost budoucího rozšíření počtu stanic.

Prchalov, RD

02.04.2022

Kompletní dodávka elektroinstalačních prací na stavbě RD v Prchalově. Předmětem dodávky byli také elektroměry a hromosvody.

Lidl, Zvolen

01.10.2021

Montáž nového veřejného osvětlení a natažení kabeláže pro nabíjecí stanice při příležitosti rekonstrukce parkoviště na této prodejně.

Výkop stávajících VN kabelů a jejích následného zakrytí žláby. Dále také pískování a pokládka výstražných desek. Vše z důvodu uložení kabelů pod budoucí cyklostezkou.

Montáž celkem 600m kabelového žlábu pro slaboproudé rozvody v přístavbě centrálního skladu potravin Lidl v Sereďi.

Obchodní jednotka Intersport. Kompletní elektroinstalace prodejny. Od montáže kabelových žlábů přes tahání kabelů, montáž rozváděče až po finální montáže zásuvek a uzemňovacích bodů. V této prodejně byli montovány také podlahové krabice k pokladnám. Montováno bylo také osvětlení prodejní plochy.

Obchodní jednotka Planeo - elektro. Kompletní elektroinstalace prodejny. Od montáže kabelových žlábů přes tahání kabelů, montáž rozváděče až po finální montáže zásuvek a uzemňovacích bodů. V této prodejně jsme navíc také montovali osvětlení prodejní plochy a zázemí.

Montáž RGBW led pásku na trámy uvnitř altánu. Systém s vysokou odolností pro venkovní podmínky. Pásek RGBW zároveň zaručuje vysokou svítivost a dostatek světla pro dlouhé letní večery :). Samozřejmostí je ovládání na dálku.

Komplexní elektromontážní práce při stavbě nového OC v Jablunkově. Tahání NN přívodů, hromosvody, veřejné osvětlení chodníku před OC, osvětlení parkoviště, kompletní uzemnění stavby a mnoho dalších prací. Samostatné prodejny tentokrát nebyly v naši režii.